Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Prancūziją Nacionalinės šventės – Bastilijos paėmimo dienos proga

Data

2020 07 14

Įvertinimas
0
Prancūzija Lietuva shutterstock_246980749.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Prancūziją Nacionalinės šventės – Bastilijos paėmimo dienos proga, linki visai prancūzų tautai gerovės ir klestėjimo.

„Mūsų šalis sieja intensyvi europinė darbotvarkė ir bendros pastangos užtikrinti saugumą mūsų visuomenėms. Lietuva ypač vertina Jūsų šalies konsoliduojamą vaidmenį su iššūkiais susiduriančioje Europos Sąjungoje. Esame pasirengę prisidėti visomis priemonėmis siekiant išlaikyti Europos Sąjungos vienybę ir kuriant dar darnesnę bei tvaresnę Europos Sąjungą, o tai  itin svarbu ypač šiandien – kai pasaulis susiduria su vienu rimčiausių mūsų laikų iššūkių. Koronavirusas padarė didžiulį poveikį mūsų visuomenėms, ekonomikai ir tarptautinei politikai“, – sakoma premjero sveikinime.

Vyriausybės vadovas  džiaugiasi, kad Lietuva ir Prancūzija yra strateginės partnerės, sėkmingai plėtojančios glaudų, abipuse pagarba ir vertybėmis grįstą dvišalį bendradarbiavimą bei politinį dialogą tarptautinėse organizacijose. Užtikrinama, kad Lietuva visomis išgalėmis prisidės prie tolesnio strateginės partnerystės su Prancūzija puoselėjimo. Lietuva taip pat dėkinga Prancūzijai už paramą branduolinės saugos klausimais, siekiant kad visi branduolinės energetikos projektai būtų įgyvendinami laikantis aukščiausių saugos ir saugumo reikalavimų ir tik įgyvendinus visas su tokia veikla susijusias rekomendacijas.