Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbo grupės ir komisijos

Geresnio reguliavimo priežiūros komisija yra Vyriausybės komisija, kurios tikslas – atlikti Administracinės naštos įstatyme jai nustatytas ir Vyriausybės jai pavestas užduotis, susijusias su administracinės naštos įvertinimu bei jos mažinimo priemonių taikymu valstybės ir savivaldybių institucijose ir įstaigose.

Mokslo, technologijų ir inovacijų taryba (MTI taryba) Vyriausybės patariamoji institucija valstybės mokslo, technologijų ir inovacijų politikos formavimo ir strateginio valdymo klausimais. 

Nacionalinė žmogiškųjų išteklių stebėsena – nuolatinis duomenų rinkimas ir analizė, siekiant padėti švietimo subjektams (švietimo įstaigos, kiti švietimo teikėjai ir švietimo valdymo subjektai), kurie atlieka švietimo kokybę laiduojančią veiklą, analizuoti ir vertinti Lietuvos gyventojų užimtumo, apimančio ūkio, švietimo ir darbo rinkos sritis, būklę, kaitą, procesus įvairiais aspektais ir prognozuoti ateities tendencijas, priimti įrodymais (duomenimis) pagrįstus sprendimus.

Viešojo valdymo tobulinimo komisija – tai Vyriausybės sudaryta, visuomeniniais pagrindais veikianti komisija.  Pagrindinė šios komisijos funkcija yra teikti Vyriausybei rekomendacijas dėl viešojo valdymo efektyvumo ir skaidrumo, valstybės institucinės sandaros tobulinimo ir efektyvesnio valstybės institucijų ir įstaigų funkcijų atlikimo, viešųjų paslaugų teikimo ir administravimo tobulinimo, efektyvesnio valstybės turto valdymo, valstybės tarnybos reglamentavimo tobulinimo.

Įrašų
puslapyje