Visos naujienos

RSS Spausdinti
milk.jpg
2015 07 29
Premjeras: pieno sektoriuje būtini skubūs kompromisiniai sprendimai

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius inicijuoja trišalį pieno gamintojų, perdirbėjų ir prekybininkų susitarimą, kad minimalios pieno ir mėsos supirkimo kainos būtų artimos Europos Sąjungos (ES) vidurkiui. 

Lietuva.jpg
2015 07 29
Karo kamuojamos Ukrainos lietuviams bus suteikta galimybė įsikurti...

Šiandien Ministrų kabinetas posėdyje pritarė Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus siūlymui suteikti paramą Lietuvos piliečiams, lietuvių kilmės asmenims ir jų šeimų nariams, išreiškusiems pageidavimą iš karo niokojamų Ukrainos regionų persikelti į Lietuvą ir čia integruotis. 

Rytoj premjeras A. Butkevičius pasveikins geriausius šalies abiturientus
2015 07 29
Rytoj premjeras A. Butkevičius pasveikins geriausius šalies...

Rytoj, liepos 30 dieną, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiojoje iškilmių salėje pasveikins šiemet sėkmingiausiai brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus išlaikiusius šalies abiturientus.   

_MG_4903 naujiena.jpg
2015 07 29
Premjeras A. Butkevičius: efektyvi konkurencinė priežiūra turi...

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su Konkurencijos tarybos pirmininku Šarūnu Keserausku. Pokalbio metu buvo aptarta Konkurencijos tarybos veikla bei atlikti tyrimai, galimybės dar labiau sustiprinti jos veiksmingumą ir vykdomą kontrolę. 

Kazachstanas.jpg
2015 07 28
Premjeras sveikina Kazachstaną baigus derybas dėl narystės PPO

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina Kazachstaną sėkmingai baigus 20 metų trukusias derybas dėl narystės Pasaulio prekybos organizacijoje (PPO). 

_MG_4813 naujiena 2.jpg
2015 07 27
Premjeras: nutiesus aplinkkelį Vilnius taps patogesniu gyventojams...

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo Vilniaus vakarinio aplinkkelio III etapo darbų pradžios atidarymo šventėje. Sostinės vakarinis aplinkkelis –  tai transeuropinio tinklo dalis, jungsianti tarptautinį transporto koridorių nuo Klaipėdos per Vilnių ir Minską iki Kijevo bei Vilniaus ir Panevėžio automagistralę. 

„Lietuvos geležinkeliai“ suteiks garantiją dėl paskolos „Lietuvos jūrų laivininkystei“
2015 07 27
„Lietuvos geležinkeliai“ suteiks garantiją dėl paskolos „Lietuvos...

Šiandien Vyriausybė pasitarime pritarė Susisiekimo ministerijos pateiktam nutarimo projektui dėl valstybės valdomos akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ mokėtinos dividendų sumos sumažinimo nuo 50 proc. iki 36,88 proc. įmonės paskirstytinojo 2014 m. pelno. 

IT 6.jpg
2015 07 24
Nuo šiol visos Vyriausybės ir jai pavaldžių įstaigų paslaugos –...

Šiandien startavo portalas „Mano vyriausybė“, visuomenei tapsiantis interneto vartais, leisiančiais paprastai ir greitai surasti reikiamą informaciją apie Vyriausybės ir jos valdymo srities įstaigų veiklą, taip pat suteiksiantis galimybę susipažinti su jiems aktualiais Vyriausybės rengiamais ar jau priimtais nutarimais ir įsitraukti į jiems rūpimų sprendimų...

Premjeras A. Butkevičius: Lietuvos jūrų laivininkystė turi galimybių dirbti efektyviai
2015 07 24
Premjeras A. Butkevičius: Lietuvos jūrų laivininkystė turi...

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius penktadienį surengė pasitarimą, kuriame buvo  aptartos akcinės bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) ekonominės ir finansinės problemos, padėtis užsienio uostuose esančiuose laivuose. Posėdyje aptartas ir skubių priemonių planas siekiant išspręsti šios įmonės darbuotojams iškilusias problemas. 

Premjeras rengia pasitarimą dėl AB „Lietuvos jūrų laivininkystė“ finansinės padėties
2015 07 23
Premjeras rengia pasitarimą dėl AB „Lietuvos jūrų laivininkystė“...

Liepos 24 dieną Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičiaus nutraukia atostogas. Rytoj, penktadienį, 11 val. premjeras Vyriausybės rūmuose rengia pasitarimą, kurio metu bus aptariama „Lietuvos jūrų laivininkystės“ ekonominė ir finansinė padėtis bei problemos, iškilusios bendrovei priklausančiuose laivuose.

_MG_8006.jpg
2015 07 16
R. Šadžius: Lietuva pritarė deryboms dėl finansinės pagalbos...

Šiandien pasitarime Vyriausybė pritarė Europos Komisijos sprendimui, kartu su Europos Centriniu Banku ir Tarptautiniu valiutos fondu pradėti derybas su Graikija dėl paramos iš Europos stabilumo mechanizmo (ESM).

world-map_morguefile_naujiena.jpg
2015 07 13
Premjeras A. Butkevičius: neabejojame narystės EBPO nauda Lietuvai

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Taryba patvirtino Lietuvos stojimo į EBPO veiksmų planą. Šio plano paskelbimu prasidėjo oficialus Lietuvos stojimo į EBPO procesas, truksiantis kelis metus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 59 Pirmyn