Visos naujienos

RSS Spausdinti
Premjeras sveikina Lietuvos kariuomenę
2015 11 23
Premjeras sveikina Lietuvos kariuomenę

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina šalies karius Lietuvos kariuomenės  dienos proga. Pasak premjero, tai puiki proga  prisiminti ne tik laimėtus mūšius ir garbingas pergales, nulėmusias mūsų valstybės likimą. Tai diena, kai galime įdėmiau įvertinti  naujus geopolitinius iššūkius, įvairias grėsmes ir susitelkę padaryti...

_MG_7919 naujiena.jpg
2015 11 20
Viešojo valdymo tobulinimo komisijos akiratyje – viešosios įstaigos

Vyriausybės kanclerio Almino Mačiulio vadovaujamos Viešojo valdymo tobulinimo komisijos posėdyje penktadienį svarstyta Vyriausybės kanceliarijos parengta analizė dėl tikslingumo valstybei likti viešųjų įstaigų savininke ar dalininke.

Policija 1.jpg
2015 11 19
Premjeras susisiekė su Vidaus reikalų ministru dėl bėglio Vilniuje

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius tik grįžęs po vizito Briuselyje susisiekė su Vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu dėl ieškomo ginkluoto bėglio Vilniuje. Pasak premjero, paieškai sutelktos didelės pajėgos, o gyventojų prašoma laikytis policijos pareigūnų rekomendacijų.

_MG_6958.jpg
2015 11 19
Sutarta dėl reikalavimų pieno produktų ir veislinių galvijų eksportui į Kiniją

Kinijoje pasirašytas trišalis Lietuvos žemės ūkio ministerijos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Kinijos Liaudies Respublikos generalinės kokybės priežiūros, kontrolės ir karantino administracijos protokolas dėl veterinarinių ir higienos reikalavimų pieno produktams, kai juos eksportuosime į Kiniją.

Lėktuvas.jpg
2015 11 18
Bus didinamas Lietuvos oro transporto sistemos konkurencingumas

Šiandien Vyriausybė pasitarime iš esmės pritarė Lietuvos oro uostų koncesijos projektui, kuris padidintų Lietuvos oro transporto sistemos konkurencingumą, būtų nuolat plėtojama šalies oro uostų infrastruktūra ir didinamas jų veiklos bei valdymo efektyvumas. Suderinus pasitarimo metu išsakytas pastabas, projektas bus teikiamas Vyriausybei pritarti...

Žemės ūkis gyvulininkytė 1.jpg
2015 11 18
Paramai gyvulininkystės sektoriaus ūkininkams – papildomai 12, 6 mln. eurų

Vyriausybės posėdyje iš valstybės vardu pasiskolintų lėšų nutarta skirti  Žemes ūkio ministerijai 12 631 869 eurus laikinai išskirtinei paramai gyvulininkystes sektoriui mokėti pagal 2015 m. spalio 15 d. Europos Komisijos deleguotąjį reglamentą, kuriuo numatoma laikina išskirtinė pagalba gyvulininkystes sektoriaus ūkininkams.

Finansai Euras.jpg
2015 11 18
Sveikatos išsaugojimui ir stiprinimui – dalis akcizo už parduotus alkoholinius gėrimus

Vyriausybė posėdyje patvirtinto Valstybinio sveikatos stiprinimo fondo nuostatus ir  fondo tarybos sudėtį Šio fondo paskirtis – remti sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo veiklą, prevencinius projektus, socialinę reklamą ir reikalingus mokslinius tyrimus.

Premjeras sveikina Nepriklausomybės dieną švenčiančius kaimynus latvius
2015 11 18
Premjeras sveikina Nepriklausomybės dieną švenčiančius kaimynus latvius

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina Latvijos premjerę Laimduotą Straujumą ir visus šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga.

purpurinė.jpg
2015 11 16
Vyriausybė prisijungė prie „Purpurinės savaitės“ iniciatyvos

„Džiaugiuosi, kad šiais metais  pirmą kartą mūsų šalies istorijoje Lietuvos Respublikos Vyriausybė prisijungia prie didžiausiuose pasaulio miestuose vykstančios iniciatyvos, kai žinomiausi jų pastatai ar gamtos objektai nušvinta balta ir purpurine spalvomis. Mes kartu su Lietuvos visuomene ir neišnešiotų naujagimių tėveliais minime Lapkričio 17-ąją –...

Premjeras sveikina naująją Lenkijos Vyriausybės vadovę
2015 11 16
Premjeras sveikina naująją Lenkijos Vyriausybės vadovę

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina Beatą Szydlo, šiandien suformavusią naująją Lenkijos Vyriausybę ir tapusią šalies Ministre Pirmininke. 

Premjeras A. Butkevičius: išorės sienų apsauga tampa būtinybe siekiant apsaugoti mūsų žmones
2015 11 16
Premjeras A. Butkevičius: išorės sienų apsauga tampa būtinybe siekiant apsaugoti mūsų žmones

Pirmadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo kasmetiniame susitikime su Europos Sąjungos (ES) valstybių ambasadoriais Lietuvai. Šiandienos susitikimas surengtas šį pusmetį ES Tarybai pirmininkaujančio Liuksemburgo diplomatinio atstovo Lietuvai J.E. Georges Faberio iniciatyva. Susitikimo metu premjeras...

Premjeras: dėl saugumo Europoje negalime likti tik stebėtojai
2015 11 15
Premjeras: dėl saugumo Europoje negalime likti tik stebėtojai

Pirmadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius į skubų pasitarimą kviečia vidaus reikalų ministrą ir Valstybės saugumo departamento vadovą dėl saugumo situacijos po teroro aktų Paryžiuje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 52 Pirmyn