Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bus paskirta nauja Statistikos departamento vadovė

Data

2019 09 20

Įvertinimas
5
herbas.jpg

Ministras Pirmininko Sauliaus Skvernelio sprendimu, Statistikos departamentui vadovaus Jūratė Petrauskienė, kuri iki šiol ėjo šio departamento Metodologijos ir kokybės skyriaus vedėjos pareigas.

„Statistikos departamentas neseniai minėjo savo šimtmetį. Naujoji vadovė turės užtikrinti, kad antrąjį šimtmetį sutikęs Statistikos departamentas, būtų patikima, tarptautinius standartus atitinkanti organizacija, gebanti reaguoti į naujoves, pasaulines tendencijas. Ypač tikimės Statistikos departamento stiprios lyderystės administracinių duomenų panaudojimo, kokybės užtikrinimo srityse bei stiprinant organizacijų bendradarbiavimą“,– sako premjeras.

 Tikimasi, jog bus tęsiamas  sėkmingas bendradarbiavimas su tarptautinėmis organizacijomis: Eurostat, EBPO it kitomis. Dera siekti glaudesnio bendradarbiavimo su kitomis valstybės institucijomis, bei mokslo partneriais konsultuojant, detaliau informuojant apie rengiamą statistiką, metodologiją. Būtina ir toliau stiprinti profesinius Statistikos departamente dirbančių specialistų/ekspertų gebėjimus.

Vienas iš svarbiausių artėjančių uždavinių  – 2021 m. vyksiantis gyventojų surašymas.

Statistikos departamente dirba 509 darbuotojai, 200 iš jų – regionuose. Vadovas skiriamas  5-erių metų kadencijai.