Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Didinami gydytojų rezidentų atlyginimai

Data

2013 12 18

Įvertinimas
0

Per ekonominį sunkmetį sumažinti gydytojų rezidentų atlyginimai nuo 2014 m. grįžta į ankstesnį lygį – atlyginimai išaugs vidutiniškai 10 proc. Tam Vyriausybės posėdyje šiandien pritarė ministrų kabinetas.

Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva atkūrus ekonominio ir finansinio sunkmečio metu 10 proc. sumažintus bazinės pareiginės algos koeficiento dydžius, jaunesnio rezidento pareiginė alga bus 1342, o vyresniojo rezidento – 1708 litai. Gydytojai rezidentai taip pat gauna Švietimo ir mokslo ministerijos mokamą stipendiją, kurios dydis šiuo metu yra 1248 Lt.

Lietuvos sveikatos mokslų ir Vilniaus universitetų rezidentūrose dirba ir studijas tęsia beveik 1,8 tūkst. rezidentų. Jų atlyginimų padidinimui 2014 m. valstybės biudžete skirta beveik 40 milijonų litų.