Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Europos parlamentarai palaiko Lietuvos poziciją dėl naujojo ES biudžeto

Data

2005 12 09

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas susitikęs su Europos Parlamento Ekonomikos ir pinigų politikos komiteto delegacija dar kartą pakartojo, kad Lietuvai nepriimtinas Jungtinės Karalystės pasiūlymas dėl 2007-2013 m. finansinės perspektyvos, nes jame nesilaikoma solidarumo principo, apie kurį, beje, tiek daug kalbėjo pati Jungtinė Karalystė. Europos parlamentarai susitikime pareiškė, kad Europos Parlamento nuostata šiuo klausimu yra labai aiški – jis remia Liuksemburgo pasiūlymą dėl naujos finansinės perspektyvos.

Susitikime Premjeras taip pat sakė, kad vienas svarbiausių Lietuvos Vyriausybės uždavinių – prisijungimas prie euro zonos. Pasak A.Brazausko, Lietuva iš esmės atitinka visus Mastrichto kriterijus. Vyriausybės vadovas taip pat patvirtino manąs, kad Lietuva sugebės jų laikytis ir kitąmet bei bus pakviesta prisijungti prie euro zonos.

2005-12-09