Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Investicijoms iš JAV – ypatingas Vyriausybės dėmesys

Data

2019 09 19

Įvertinimas
0
LRVK_20190919_0111.jpg

Rugsėjo 19 dieną Vyriausybėje viešėjo JAV-Lietuvos verslo tarybos-American-Lithuanian Business Council  (ALBC) verslo misijos nariai.

Susitikimo metu akcentuota, jog Lietuva ypač vertina JAV kaip patikimą strateginį partnerį  ir visada atvira investicijoms. Šalis sieja patikimi prekybiniai ryšiai, glaudus bendradarbiavimas tiek tradiciniuose, tiek inovatyviuose ekonomikos sektoriuose.  

Jungtinės Amerikos Valstijų investicijos 2019 metų pirmąjį ketvirtį siekia beveik 263 mln. Eurų. 2010-2018 metais JAV investuotojai įgyvendino  73 projektus ir sukūrė per 8000 darbo vietų.
Daugiausia investuojama į IT sistemų kūrimą ir tikrinimą, pardavimų bei marketingo paslaugų vystymą,  gamybą ir kitas sritis.  
ALBC delegacijoje – vienuolika JAV kompanijų, vykdančių veiklą Lietuvoje ir atstovaujančių JAV gynybos, finansinių paslaugų, kibernetinio saugumo, biotechnologijų ir farmacijos, tabako, žmogiškųjų išteklių vadybos sektoriams.

ALBC delegacijos vizito metu, bendradarbiaujant su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra ir JAV ambasada Lietuvoje, organizuojamas Lietuvos-JAV technologijų forumas ir Lietuvos-JAV inovacijų apdovanojimai,  o kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ – Lietuvos-JAV gynybos technologijų forumas.