Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ketvirtadienį ir penktadienį Lietuvoje lankysis Estijos, Latvijos bei Lenkijos Vyriausybių vadovai

Data

2006 12 06

Įvertinimas
0
Rytoj vakare į Vilnių atvyksta Estijos ir Latvijos premjerų vadovaujamos delegacijos dalyvauti Baltijos Ministrų Tarybos (BMT) susitikime. Susitikimas prasidės neformalia diskusija vakarienės metu ketvirtadienio vakarą.

BMT renginys vyks gruodžio 8 d. „Crowne Plaza“ viešbutyje. Susitikimo, kuris prasidės 8.30 val., darbotvarkėje - infrastruktūros, energetikos, aplinkos apsaugos klausimai, bendradarbiavimas vidaus reikalų bei gynybos srityse.
Spaudos konferencija planuojama 10.35 val., o 11.00 val. prasidės bendri Baltijos valstybių ir Lenkijos Ministrų Pirmininkų darbo pietūs.

Lenkijos Vyriausybės vadovas Jarosławas Kaczyńskis gruodžio 7-8 dienomis Lietuvoje lankysis su oficialiu vizitu.
8 d. 14 val. Vyriausybės rūmuose jis susitiks su Ministru Pirmininku Gediminu Kirkilu. 15.20 val. vyks susitarimo dėl Lietuvos ir Lenkijos elektros sistemų sujungimo pasirašymo ceremonija, o 15.35 val. numatyta spaudos konferencija.

2006-12-06