Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuva įgaus naujų galimybių pristatyti savo kultūrą pasaulyje

Data

2006 11 29

Įvertinimas
0
Vyriausybė nutarė prašyti Prezidentą teikti Seimui ratifikuoti Konvenciją dėl kultūrų raiškos įvairovės apsaugos ir skatinimo, priimtą 2005 m. spalio 20 d. Paryžiuje.
Tikimasi, kad šis dokumentas sudarys sąlygas kultūrinių mainų skatinimui ir įvairovei, padės tarptautiniu lygiu garantuoti pasaulio kultūrų supratimą.
Prisijungusi prie Konvencijos, Lietuva įgys geras galimybes plėtoti savo kultūrą pasaulyje, pristatyti ir įtvirtinti mūsų savitumą. Taip pat numatyta, jog skatinat kultūros raiškos įvairovę, bus teikiama tarptautinė konsultacinė, techninė ir galbūt finansinė parama.
Vykdydama Konvencijos nuostatas, Lietuva taps visateise pasaulio kultūrų polilogo dalyve, išplės kultūrinius ryšius ir bendradarbiavimą.
Šiuo metu Konvenciją ratifikavo 16 valstybių.

2006-11-29