Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministras Pirmininkas jubiliejaus proga sveikina Lietuvos teatro kūrėją H. Vancevičių

Data

2013 12 31

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius 90-ojo gimtadienio proga sveikina režisierių, Lietuvos teatro kūrėją Henriką Vancevičių.

„Net vienas talentingas kūrėjas gali pakeisti Lietuvos žmogaus vidinį pasaulį. Juk Jūsų, svarbiausio Lietuvos teatro ilgamečio vadovo, dėka lietuvis išsaugojo širdyje laisvės, demokratijos ir savo valstybės troškimą. Jūs kantriai su kitais didžiaisiais šalies Kūrėjais lipdėte mūsų dvasios rūmus. Juk nuo Jūsų pastatyto Justino Marcinkevičiaus „Mindaugo“ iki Atgimimo dar buvo likę 20 metų, nuo „Mažvydo“ – dešimtmetis. Bet Jūsų kūrybos sodo vaisiai pagaliau prinoko“, – sakoma premjero sveikinime.

Ministras Pirmininkas Vyriausybės vardu taip pat dėkoja kūrėjui už Lietuvai skirtą gyvenimą, darbą kraštui, kultūrai ir žmogui.