Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministras Pirmininkas: pietinis Vilniaus aplinkkelis – pažangus ir saugus

Data

2013 12 10

Įvertinimas
0

„Šiandien mes su jumis esame reikšmingo įvykio liudininkai. Neperdedant galima teigti, kad rikiuotėn stojo vienas iš reikšmingiausių pastarojo meto objektų – pietinis Vilniaus aplinkkelis, prie kurio darbuotasi kone trejus metus“, – sakė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius eismo atidarymo ceremonijoje sostinės pietiniame išoriniame aplinkkelyje.

Pasak premjero, naujoji kelių infrastruktūra padidins eismo pralaidumą, sutaupys keliaujančiųjų laiką, sumažins taršą, o įdiegtos inžinerinės eismo saugos priemonės dar kartą patvirtina nuoseklią Lietuvos Vyriausybės politiką – kad šalies keliuose avarijų būtų kuo mažiau.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad naujasis aplinkkelis atidaromas dar prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. „Tebūnie tai prasminga kelininkų dovana tiek mūsų žmonėms, tiek sostinei, tiek verslo struktūroms, užsienio svečiams, kurie, pavyzdžiui, į turistų pamėgtuosius Trakus galės nuvažiuoti dar greičiau ir patogiau“, – sakė A. Butkevičius.

Pasak jo, visa tai – ne vien skaičiai. Tai dar vienas įrodymas, kad europiniai projektai Lietuvos keliuose realizuojami sėkmingai, kad Lietuvos kelininkų atliekami darbai ir užmojai atitinka kokybės ir laiko reikalavimus.