Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministras Pirmininkas su ministrais aptarė “Mažeikių naftos” ateitį

Data

2004 12 20

Įvertinimas
0
Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas šiandien surengė pasitarimą “Mažeikių naftos” veiklos perspektyvoms aptarti.
Pasak Premjero, Vyriausybė atidžiai seka ir analizuoja “Jukos” situaciją Rusijoje, kuri gerokai komplikavosi po “Juganskneftegaz” pardavimo. Ministras Pirmininkas pabrėžė, kad šiuo metu Vyriausybė neketina įgyti kontrolinio “Mažeikių naftos” akcijų paketo, nes tai neužtikrintų įmonės veiklos efektyvumo.
Pagrindinė problema išlieka ta pati – “Mažeikių naftos” aprūpinimas žaliava. Pagal 1999 m. sutartis, kurias iš “Williams” perėme “Jukos”, bendrovės valdymas iki 2014 m. perduotas investuotojui, todėl Vyriausybės galimybės įtakoti “Mažeikių naftos “ valdymą, net ir įgavus kontrolinį akcijų paketą yra apribotos. Ministras Pirmininkas pavedė Ūkio ministerijai per jos paskirtus “Mažeikių naftos” valdybos narius operatyviai reaguoti į besikeičiančią situaciją, siekiant užtikrinti stabilų naftos tiekimą.
Pasitarime dalyvavo Ūkio ir Finansų ministrai Viktoras Uspaskichas ir Algirdas Butkevičius.

2004-12-20