Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministro Pirmininko kancleris: regioninė politika – viena esminių šalies vystymosi sąlygų

Data

2013 01 17

Įvertinimas
0

Ministro Pirmininko kancleris Alminas Mačiulis šiandien pasveikino Druskininkuose vykstančios konferencijos „Lietuvos regioninė politika: darbotvarkė naujoje ES daugiametėje finansinėje perspektyvoje“ dalyvius. Sveikindamas į konferenciją susirinkusius svečius, kancleris pabrėžė, jog Lietuvos regioninė politika – viena esminių visos šalies sėkmingo vystymosi sąlygų.

„Todėl pastaruoju metu vis daugiau diskutuojama apie didesnių galių ir atsakomybės savivaldybėms suteikimą. Didesnė atsakomybė susijusi su regionų galimybėmis, socialinių dalyvių įtraukimu į politikos formavimą ir įgyvendinimą. Tokio tipo valdymas regionams palieka teisę tvarkyti savo teritoriją bei įgalina pačius regionus organizuoti socialinę ir politinę integraciją“, – kalbėjo Ministro Pirmininko kancleris A. Mačiulis.

Konferenciją kartu su Ministro Pirmininko tarnyba organizuoja Kauno technologijos universiteto Regionų politikos katedra. Joje diskutuojama apie tikslus, kurie regionų vystymuisi keliami 2014-2020 metų Europos Sąjungos finansinės perspektyvos laikotarpiu, taip pat tai, kaip bus stebimas ir vertinamas jų įgyvendinimas, su kokiais iššūkiais susiduriama dabar ir ko laukiama ateityje.