Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrų kabinetas pritarė A. Namavičiaus skyrimui ambasadoriumi Norvegijos Karalystėje

Data

2009 12 16

Įvertinimas
0

Vyriausybė šiandien pritarė Andriaus Namavičiaus skyrimui nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Norvegijos Karalystėje ir teikia jo kandidatūrą Prezidentei.
A. Namavičius Užsienio reikalų ministerijoje dirba nuo 1992 m. Per tarnybos Lietuvos diplomatinėje tarnyboje metus Andrius Namavičius dirbo Lietuvos nuolatinės atstovybės prie Europos Tarybos pirmuoju sekretoriumi ir nuolatinio atstovo pavaduotoju, Užsienio reikalų ministerijos Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento pirmuoju sekretoriumi ir Tarptautinių sutarčių poskyrio vedėju, Lietuvos nuolatinės misijos Jungtinėse Tautose patarėju ir nuolatinio atstovo pavaduotoju.
Nuo 2004 m. iki dabar A. Namavičius eina Užsienio reikalų ministerijos Teisės ir tarptautinių sutarčių departamento direktoriaus pareigas.
A. Namavičius būtų penktuoju Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Norvegijos Karalystėje.
Diplomatinius santykius Lietuva ir Norvegija atkūrė 1991 m. rugpjūčio 27 dieną.