Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Palangoje premjeras davė pradžią vasaros estrados statyboms

Data

2013 12 06

Įvertinimas
0

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo įkasant naujojo Palangos vasaros koncertų estrados komplekso statybų pradžios kapsulę. Jau po kelerių metų šiemet keturiasdešimtmetį skaičiuojančios vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.

„Vasaros estrada Palangoje yra tapusi simboliu – didžiausiam šalies kurortui ji, be abejonės, reikalinga. Naujas kompleksas leis rengti koncertus ne tik vasarą, bet ir žiemos sezonu, tokiu būdu į Palangą bus pritraukta daugiau žmonių šaltuoju metų laikotarpiu. Džiaugiuosi, kad darbai pajudės“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Pirmuoju darbų etapu iki 2015 m. pabaigos numatoma pertvarkyti pačią koncertų salę, kuri bus maždaug 4 tūkst. kvadratinių metrų pločio. Po permainų rekonstruojamas pastatas įgys apvalią formą ir bus pritaikytas veikti ne tik šiltuoju sezonu, bet visus metus.

Koncertų salėje bus įrengtas 2,2 tūkst. sėdimų vietų amfiteatras. Iš kituose Lietuvos miestuose pastatytų arenų, kurios labiau pritaikytos rengti sporto varžybas, o ne koncertus, ši salė išsiskirs puikia akustika.