Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Paskirtas Vyriausybės atstovas Kauno ir Marijampolės apskrityse

Data

2019 09 18

Įvertinimas
0
LRVK_20190918_0039.jpg

Ministrų kabinetas nutarė paskirti Andrių Cechanavičių Vyriausybės atstovu Kauno ir Marijampolės apskrityse. Šias  pareigas jis pradės eiti nuo šių metų rugsėjo 23 dienos.

Vyriausybės atstovas – Vyriausybės skiriamas valstybės pareigūnas, atliekantis savivaldybių veiklos administracinę priežiūrą, tai yra prižiūrintis, ar savivaldybės laikosi Konstitucijos ir įstatymų, ar vykdo Vyriausybės nutarimus.

Vyriausybės atstovas veikia Vyriausybės vardu, yra pavaldus ir atskaitingas Vyriausybei. Vyriausybės atstovai skiriami penkerių metų kadencijai, šias pareigas galima eiti ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.

Vyriausybė Ministro Pirmininko teikimu skiria penkis Vyriausybės atstovus: Vilniaus ir Alytaus, Kauno ir Marijampolės, Panevėžio ir Utenos, Klaipėdos ir Tauragės, Šiaulių ir Telšių apskrityse.