Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras aiškinsis, kodėl padidėjo suskystintų naftos dujų pastoviosios dalies kaina

Data

2013 01 29

Įvertinimas
0

Vyriausybei gaunant nemažai gyventojų skundų dėl žymaus centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų pastoviosios dalies kainos išaugimo 2013 m. buitiniams vartotojams, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pavedė Ministro Pirmininko tarnybai kreiptis į Energetikos ministeriją, Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, Konkurencijos tarybą ir Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją dėl situacijos įvertinimo.

„Kadangi turima informacija rodo, jog 2013 m. centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų pastoviosios dalies tarifą padidino skirtingi suskystintų naftos dujų tiekėjai, kyla įtarimų dėl galimo tiekėjų piktnaudžiavimo dominuojančia rinkos padėtimi, galimų susitarimų ir kainodaros skaidrumo. Pavedžiau atsakingoms institucijoms išanalizuoti kainos augimo priežastis ir pateikti išvadas“, – sako premjeras A. Butkevičius.