Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: Akmenė – investicijų pritraukimo pavyzdys

Data

2018 08 10

Įvertinimas
0
akmenine.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Akmenės rajone ir su savivaldybės, verslo atstovais aptarė socialinius, sveikatos apsaugos, švietimo bei kitus aktualius klausimus.

Premjeras dalyvavo UAB „Vakarų medienos grupė“ gamyklos statybų pradžios ceremonijoje Akmenėje, kur įleista simbolinė laiko kapsulė.

Vyriausybės vadovas apsilankė Naujosios Akmenės sporto rūmuose. Esant nepatenkinamai būklei, pastato baseino komplekso patalpos nuo 1996 m. neeksploatuojamos, dėl ko Akmenės rajono savivaldybės gyventojai jaučia atitinkamos infrastruktūros trūkumą. Sporto salė ir susijusios patalpos yra naudojamos Akmenės rajono sporto centro veikloms ir šiuo metu, tačiau yra nusidėvėjusios ir reikalaujančios atnaujinimo. Akmenės rajono savivaldybė 2016–2021 metų strateginiame plėtros plane yra numačiusi įrengti sporto ir sveikatingumo kompleksą su plaukimo baseinu Naujosios Akmenės mieste.

Per dalykinius pietus su Akmenės rajono savivaldybės vadovybe Ministras Pirmininkas aptarė Klykolių tvenkinio užtvankos perdavimą valstybės įmonei Turto bankas, Civilinių aerodromų, Akmenės civilio aerodromo,  ateities perspektyvas, Akmenės laisvosios ekonominės zonos, rajono globos ir gydymo įstaigų, infrastruktūros, finansinius, kitus klausimus. Didelis dėmesys skirtas Darbo biržos užimtumo funkcijų perdavimui savivaldybėms, nes Akmenė patenka į aukščiausio nedarbo savivaldybių dešimtuką, nedarbas Akmenės rajono savivaldybėje yra aukštesnis už šalies vidurkį ir siekia 11,9 proc.

„Nepaisant pakankamai sudėtingos situacijos, Akmenės rajono savivaldybės vadovai aktyviai dirba ir ieško sprendimų, kurie padėtų pagerinti tiek gyventojų gerovę, tiek pritraukti tiesiogines investicijas. Konkretūs pavyzdžiai rodo, kad jiems sekasi tai daryti“, - sako S. Skvernelis.

Vizitą Ministras Pirmininkas baigė apsilankymu įmonėje UAB „Bigso“, kuri gamina produkciją vienam didžiausiam Švedijos koncernui „IKEA“.