Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: dėkoju, kad esate ir dirbate tokį svarbų darbą

Data

2019 10 03

Įvertinimas
3
LRVK_20191003_0077.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su praėjusių metų „Metų mokytojo“ ir Ministro Pirmininko globojamų „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų“ laureatais.  

„Visų pirma noriu jus nuoširdžiai pasveikinti artėjančios Mokytojų dienos proga. Geras mokytojas yra svarbiausias kokybės užtikrinimo mokyklose garantas. Esate kelrodžiai, kurie diegia mūsų mokyklose inovatyvias praktikas, todėl norisi pasakyti trumpai ir paprastai – dėkoju už tai, kad esate ir dirbate tokį svarbų darbą“, –  sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad susiformavo nedidelė tradicija – minint Mokytojų dieną susitikti su inovatyviausiais mokytojais ir išgirsti jų nuomonę, patarimus bei mintis.

Susitikimo metu daugiausiai dėmesio buvo skirta diskusijoms apie bendrojo ugdymo programų atnaujinimą bei su juo susijusius siūlymus suteikti mokytojams daugiau laisvės kurti savo mokomojo dalyko turinį. Taip pat aptartas antrojo etatinio darbo apmokėjimo etapas, administracinės naštos mokytojams mažinimas, pedagogų rengimo pertvarka ir kiti aktualūs klausimai.