Premjeras: dovanokime viltį sergantiems onkologinėmis ligomis

Data

2017 05 18

Įvertinimas
0

Šį savaitgalį pajūrį užlies kasmetinė vilties ir solidarumo banga – 10-ąjį kartą Klaipėdoje vyks paramos akcija „Vilties bėgimas - Maratonas 2017“. Jos globėju tapęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kviečia visuomenę nelikti abejingiems onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims ir visiems kartu nešti tikėjimo dvasią.

„Prieš dešimtmetį pradėta paramos ir solidarumo su onkologinėmis ligomis sergančiaisiais akcija yra prasmingas renginys, kuris Klaipėdos miesto ir visos Lietuvos žmonėms skleidžia vienybės, gerumo, savanorystės bei sveiko gyvenimo būdo žinią. Kviečiu visus prisidėti prie šios prasmingos misijos“, – dėkodamas akcijos organizatoriams sakė Premjeras Saulius Skvernelis.

Vyriausybės vadovas pažymi, kad iš visos Lietuvos susibūrusi tūkstantinė minia bėgdama vilties kilometrus ne tik išreiškia moralinę paramą ligoniams, bet ir garsiai pasako, kad netikėtai likimo parklupdyti mūsų visuomenės nariai nėra vieni – jie matomi, girdimi ir jiems norime padėti.

Pasak Premjero, Vyriausybė savo programoje onkologines ligas mato kaip aktualią visuomenės problemą, todėl yra numačiusi formuoti veiksmingą ir skaidrią sveikatos apsaugos sistemą, plėtoti veiksmingą ligų prevenciją, ankstyvąją diagnostiką ir šeimos mediciną, įgyvendinti aktyvią kovos su žalingais įpročiais programą.

Susipažinti su gegužės 20–21 d. vyksiančio renginio programa galite ČIA.

 

Daugiau informacijos rasite oficialioje akcijos interneto svetainėje.

 

Sekite Vyriausybės naujienas FACEBOOK ir TWITTER