Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: gerai, kai keliami ambicingi tikslai

Data

2013 12 02

Įvertinimas
0

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino į Vyriausybėje surengtą konferenciją „Lietuvos ekonomika – metai po rinkimų“ susirinkusius verslininkus, ekonomistus bei šalies politikus. Renginyje premjeras pasidžiaugė verslininkų sprendimu suvienijus savo jėgas bei žinias įsteigti Lietuvos verslo tarybą.

Memorandumą dėl šios Tarybos įsteigimo šiandien pasirašė Lietuvos pramonininkų konfederacija, asociacija „Investuotojų forumas“, Lietuvos verslo darbdavių konfederacija ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.

„Gerai, kai keliami ambicingi tikslai. Priimant sprendimus nepaprastai svarbus analitinis darbas, leidžiantis numatyti pasekmes konkurencingumui, kapitalo grąžai, darbo vietų kūrimui“, – konferencijoje kalbėjo premjeras.

Konferencijoje Ministras Pirmininkas taip pat apžvelgė situaciją dujų bei elektros energijos rinkoje, mokesčių politiką, Darbo kodekso pokyčius. „Jau kitais metais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija iš esmės peržiūrės Darbo kodeksą, analizuos tarptautinę padėtį“, – kalbėjo premjeras, reaguodamas į verslininkų iškeltus aktualiausius ekonominius klausimus.