Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras įkurtuvių proga sveikino Druskininkų policijos pareigūnus

Data

2013 12 20

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Druskininkuose dalyvavo renovuoto policijos komisariato atidaryme. Įkurtuvių proga sveikindamas policijos pareigūnus, premjeras linkėjo, kad prasmingą jų darbą visada lydėtų profesinė sėkmė ir ginamų žmonių pagarba.

„Turbūt neapsirikčiau pasakęs, kad rekonstruotas Druskininkų policijos komisariatas – išties puiki kalėdinė dovana tiek policininkams, tiek visiems šio gražaus Lietuvos miesto gyventojams. Ne kartą minėjau, kad valstybė yra skolinga savo gynėjams pirmiausia geras, Europos valstybės lygį atitinkančias darbo sąlygas, padorų atlygį už jų nelengvą, garbingą tarnybą“, – sakė premjeras.

Pasak Vyriausybės vadovo, šiais metais įgyvendinant policijos įstaigų pastatų statybos ir rekonstravimo programą, įkurtuves šventė Zarasų ir Birštono policijos komisariatai. Kitąmet bus pastatyti arba rekonstruoti Klaipėdos ir Palangos policijos komisariatai, nuo pamatų suremontuoti Ignalinos bei Šakių rajono policijos pastatai.