Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: kelias Vilnius - Utena bus rekonstruotas iki 2020 metų

Data

2018 09 07

Įvertinimas
0
utena.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankydamasis Utenoje akcentavo, kad pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos planą, visą Vilnius–Utena  kelią planuojama baigti rekonstruoti iki 2020 metų. Pažymėta, jog Vyriausybė įvertins savivaldybės argumentus ir atsižvelgs į esamą potencialą steigti  Utenos pramonės parką.

„Utena – pavyzdinis Lietuvos miestas, kuriame dera išplėtota pramonė ir sutvarkyta, patogi gyventojams infrastruktūra. Tokie regioniniai centrai kaip Utena ir dabar, ir ateityje turi rasti būdų, kaip išlaikyti jaunus, darbingus žmones, kaip pritraukti naujų talentų, kurie grįžę iš didmiesčių arba iš emigracijos kurtų savo verslus arba kitaip prisidėtų prie regiono klestėjimo“,- atidarydamas tarptautinę verslo parodą „EXPO Utena 2018“ sakė premjeras.
Susitikime su Utenos rajono verslininkais premjeras akcentavo, kad Lietuva atliko 4 verslo sąlygas gerinančias reformas šiose srityse: statybos leidimų gavimo, prisijungimo prie elektros tinklų, smulkiųjų investuotojų apsaugos ir mokesčių mokėjimo srityse.
Apsilankęs „Biovela group“ įmonėje UAB „Utenos mėsa“, premjeras susipažino su gilias tradicijas turinčia, modernia  mėsos perdirbimo įmone, kuri veikia nuo 1976 metų. „Utenos mėsos”  asortimentą sudaro apie 970 produktų.

Ministro Pirmininko susitikime su Utenos rajono savivaldybės vadovais  aptarta kelio Vilnius – Utena rekonstrukcija, kelią planuojama baigti rekonstruoti iki 2020 metų. Susitikimo metu taip pat aptarta daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) eiga, Utenos pramonės parko kūrimo perspektyvos, kitos socialinės, ekonominės rajono problemos.

S.Skvernelis, susitiko su iš emigracijos grįžusiu sėkmingu verslininku Martynu Maniušiu. Profesionalus dviratininkas M.Maniušis užsienyje praleido septynerius metus. Grįžęs į Uteną įsteigė dviračių nuomos punktą ir ėmėsi treniruoti 12–16 metų dviratininkų komandą.

Ministras Pirmininkas taip pat apsilankė AB „Utenos trikotažas“, kuri savo veiklą pradėjo 1967 m. Dabar tai sėkmingai dirbanti įmonė, gaminanti itin aukštos kokybės gaminius, kurie vertinami pasaulio rinkose.