Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: Lechas Kaczynskis buvo iškilus Lietuvos draugas ir glaudaus bendradarbiavimo rėmėjas

Data

2018 11 08

Įvertinimas
0
45800824_1123224291179473_4694877481956540416_n.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Lenkijos Prezidento Lecho Kaczynskio vardu pavadintos gatvės lentos atidengimo šventėje Vilniuje. 

„Mes neturime istoriškai, kultūriškai ir emociškai artimesnio partnerio negu Lenkija. Tai yra ir Prezidento Lecho Kaczynskio nuopelnas, kuris buvo iškiliu Lietuvos draugu ir rėmėju. Šiandien, suteikdami Prezidento Kaczynskio vardus Lietuvos miestų aikštėms ir gatvėms, patvirtiname Prezidento indėlį į Lietuvos ir Lenkijos santykių darną. Neabejotina, ši asmenybė paliko stiprų pėdsaką dviejų Respublikų naujausių laikų istorijoje“,- kalbėjo premjeras.

Pasak Vyriausybės vadovo, ypatingai svarbi išlieka prezidento L. Kaczynskio strateginė linija, kad Lietuva ir Lenkija yra ir bus saugios tik sutelkdamos bendras pastangas stiprinant transatlantinį bei  Europos saugumą, aktyviai remdamos mūsų Rytų partneres jų europiniame kelyje. Tuometinio Lenkijos prezidento asmeninė pozicija ir nuoširdus atsidavimas lėmė, jog bendradarbiavimas ir šalių tarpusavio ryšys tik stiprėjo.

Premjeras akcentavo, kad šiandien didžiuojamės ir labai vertiname abiejų šalių itin glaudžius ir broliškus tarpusavio santykius. „Aš, kaip Lietuvos Respublikos Vyriausybės vadovas, esu įsipareigojęs tęsti dinamiškus ir glaudžius santykius. Taip, kaip tai matė Prezidentas Lechas Kaczynskis“,- sakė Ministras Pirmininkas S.Skvernelis.