Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: Moldova yra viena sėkmingiausių Rytų partnerystės valstybių

Data

2013 11 28

Įvertinimas
0

„Moldova yra viena iš didžiausią pažangą padariusių Rytų partnerystės šalių“, – susitikime su į Vilnių atvykusiu Moldovos Ministru Pirmininku Iurie Leanca pažymėjo premjeras Algirdas Butkevičius.

Rytoj numatoma parafuoti Moldovos ir Europos Sąjungos asociacijos sutartį, ją pasirašyti tikimasi kitais metais.

„Visokeriopai remiame Moldovos siekius integruotis į Europos Sąjungą. Tai Moldovos kelias į pažangą ir šiuo keliu šalį sėkmingai veda dabartinė Vyriausybė“, ¬– susitikime kalbėjo Lietuvos Vyriausybės vadovas.

Moldovos Ministras Pirmininkas I. Leanca dėkojo už aktyvią Lietuvos pagalbą Moldovai siekiant Rytų partnerystės. Moldovos premjero teigimu, jo šalies žmonėms Baltijos šalių pavyzdys yra geriausias pavyzdys, ko galima pasiekti kartu su europine integracija.

Premjerų pokalbyje taip pat aptarti ES ir Moldovos prekybiniai santykiai, energetiniai projektai. Moldovos Vyriausybės vadovas pakvietė premjerą A. Butkevičių vizito į Moldovą. Taip pat Ministras Pirmininkas I. Leanca, pažymėjęs sėkmingą mūsų šalies pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai, padėkojo Lietuvos Vyriausybei už sklandžiai surengtą ir efektyviai vykstantį Rytų partnerystės Vilniaus viršūnių susitikimą.