Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras pareiškė užuojautą dėl A. Sabonio tėvo mirties

Data

2013 01 21

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pareiškė užuojautą mirus Lietuvos krepšinio federacijos prezidento, legendinio krepšininko Arvydo Sabonio tėvui Andriui Saboniui.

„Sunki ir klastinga liga pasiglemžė garbingą Lietuvos pilietį, dorą ir rūpestingą žmogų Andrių Sabonį. Jo atsakingas požiūris į darbą, pamatinių gyvenimo vertybių puoselėjimas, prasmės ir tikslo supratimas sudarė galimybes skleistis pačioms geriausioms jį supusių artimųjų savybėms. Jo tėviškas palaikymas, paraginimas ir paskatinimas padovanojo Lietuvai krepšinio genijų, sportininką, kuris iki šiol garsina savo Tėvynę. Galima drąsiai sakyti, jog Arvydas Sabonis jau seniai tapo didžia mūsų sporto legenda“, – sakoma Vyriausybės vadovo užuojautoje.

„Dėl Andriaus Sabonio mirties reiškiu nuoširdžią užuojautą namiškiams, artimiesiems, bičiuliams, draugams, buvusiems kolegoms – visiems, kuriems likimas lėmė pažinoti šią taurią asmenybę“, – rašoma Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus užuojautoje.