Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras pareiškė užuojautą dėl buvusio Lenkijos premjero J. Kaczyńskio motinos mirties

Data

2013 01 17

Įvertinimas
0

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pareiškė užuojautą Lenkijos Respublikos partijos „Įstatymas ir teisingumas“ pirmininkui, buvusiam Lenkijos Ministrui Pirmininkui Jarosławui Kaczyńskiui netekus mamos – ponios Jadwigos Kaczyńskos.

„Leiskite man išreikšti savo gilią užuojautą dėl Jūsų motinos, ponios Jadwigos Kaczyńskos praradimo. Ji davė savo Tėvynei du iškilius sūnus, išaugino juos kaip nuoširdžius Lenkijos patriotus, nes ji pati buvo tikriausia Adomo Mickevičiaus žemės patriotė. Žiaurus likimas atsiuntė jai iššūkį, kurį galėjo ištverti tik labai stipri moteris ir motina“, - sakoma Vyriausybės vadovo užuojautoje.

„Lietuvos žmonių vardu reiškiu gilią užuojautą ponios Jadwigos Kaczyńskos šeimai ir artimiesiems. Mes gedime kartu su jais“, – rašoma Ministro Pirmininko A.Butkevičiaus užuojautoje.