Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras reiškia susirūpinimą dėl padėties Ukrainoje

Data

2013 12 09

Įvertinimas
0

Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius reiškia susirūpinimą padėtimi Ukrainoje ir ragina Ukrainos valdžią taikiai ir dialogo būdu ieškoti sprendimų dėl susidariusios padėties šalyje.

„Lietuvos Vyriausybės vardu reiškiu Ukrainos Vyriausybei susirūpinimą dėl susidariusios padėties šalyje, kai Kijevo centre telkiamos kariuomenės pajėgos ir kyla jėgos panaudojimo prieš taikius civilius gyventojus grėsmė“, – sako Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius.

Lietuvos Vyriausybės vadovui nerimą kelia pranešimai apie Ukrainoje vykstančias provokacijas ir galimą netoleruotiną elgesį prieš protestuotojus.

„Raginu Ukrainos Ministrą Pirmininką atsakingai vertinti padėtį ir kuo skubiau pradėti dialogą su opozicija siekiant taikaus sprendimo“, – teigia Lietuvos Vyriausybės vadovas.