Premjeras: Seimo nariai neturėtų slėptis už teisinio imuniteto

Data

2017 04 18

Įvertinimas
0

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ teigė, kad Seimas turi patenkinti prokuroro prašymą dėl Seimo nario opozicinio Liberalų sąjūdžio atstovo Gintaro Steponavičiaus teisinės neliečiamybės panaikinimo.

„Šiuo atveju yra įtariamas padarytas kriminalinis nusikaltimas, neturėtų Seimo nariai slėptis už teisinio imuniteto, kiek girdėjau ir pats G. Steponavičius pageidauja, kad imunitetas jam būtų panaikintas“, – sakė Vyriausybės vadovas.

Radijo laidoje premjeras pažymėjo, kad Vyriausybė neketina apmokestinti pensijų. Praėjusią savaitę apie tokią galimybę viešai buvo užsiminęs socialinės apsaugos ir darbo ministras.

„Tai ministro pasvarstymas dalyvaujant pokalbyje su žiniasklaida. Vyriausybė nesvarstė ir nesvarstys tokio klausimo apskritai dėl galimo pensijų apmokestinimo“, – teigė S. Skvernelis.

Be to, premjeras išsakė nuomonę dėl buvusios Vyriausybės 2016 m. veiklos ataskaitos pristatymo Seime, kalbėjo socialinės atskirties mažinimo, paramą gaunančių įmonių veiklos viešinimo temomis. Ministras Pirmininkas atsakė į klausimus ir dėl Seimo rinkimų datos perkėlimo, Seimo narių skaičiaus mažinimo.

 

Viso premjero interviu klausykitės dešinėje prie nuotraukos paskelbtame garso įraše.