Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras su sporto institucijų vadovais aptarė Lazdynų baseino rekonstrukcijos
klausimus

Data

2013 01 18

Įvertinimas
0

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankėsi Vilniuje esančiame Lazdynų baseine, kur su sporto institucijų vadovais aptarė baseino rekonstrukcijos galimybes. Pasak premjero, bus ieškoma galimybių dar šiais metais iš Valstybės investicijų programos Lazdynų baseino kosmetiniam remontui skirti 2 mln. litų.

Vyriausybės vadovo teigimu, kosmetiškai suremontuotas baseinas galėtų dirbti ir plaukikų treniruotėms būti naudojamas dar ketverius metus. Kiek tiksliai lėšų prireiks baseino remontui, paaiškės balandžio mėnesį, kai bus pristatytas baseino rekonstrukcijos projektas. Galutiniai sprendimai dėl nacionalinio baseino projekto turėtų būti priimti liepos mėnesį.

1980 metais Lazdynuose iškilęs baseinas yra vienintelis 50 metrų ilgio baseinas Vilniuje. Be kapitalinio remonto baseinas eksploatuojamas jau 34 metus.

Susitikime premjeras A.Butkevičius pažymėjo, jog baseino Vilniuje statybos darbų finansavimą būtų galima vykdyti iš 2014-2020 metų ES finansinės perspektyvos lėšų.

„Planuojant naują finansinę perspektyvą būtų galima kalbėti ir apie visiškai naujo objekto finansavimą ir statybas. Tai galėtų būti nacionalinio lygio kompleksas“, – po susitikimo sakė Ministras Pirmininkas.

Susitikime, kuriame aptartos baseinų ateities perspektyvos ir planai, taip pat dalyvavo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Tomas Kučinskas, Lazdynų baseino direktorius Artūras Praniauskas.