Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi

Data

2013 02 01

Įvertinimas
0

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius su Vilniuje viešinčiu NATO Generaliniu Sekretoriumi Andersu Foghu Rasmussenu aptarė Lietuvos dalyvavimą NATO misijoje Afganistane bei kitus su euroatlantiniu saugumu susijusius klausimus.

Pasak premjero A. Butkevičiaus, Lietuvos vadovaujama provincijos atstatymo komanda darbą baigs 2013 metų rudenį. „Mūsų prioritetas šiais metais – perduoti saugumo kontrolę Afganistano nacionalinio saugumo pajėgoms“, – pažymėjo Vyriausybės vadovas.

Ministras Pirmininkas su NATO Generaliniu Sekretoriumi taip pat sutarė, jog darbai Afganistane bus tęsiami ir 2014 metais, tačiau bus susitelkta į mokymus ir konsultacijas. Pokalbio metu pabrėžta, jog Lietuva pasirengusi dalyvauti NATO grįžtamojo tranzito iš Afganistano projektuose.

Susitikime taip pat aptartas Lietuvos išlaidų gynybai klausimas. Premjeras NATO organizacijos vadovą patikino, jog Lietuvos partijos yra susitarusios dėl laipsniško išlaidų gynybai didinimo ir laikysis šio įsipareigojimo.