Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Italijos žmones su Italijos Respublikos diena

Data

2020 06 02

Įvertinimas
0
Italija Lietuva shutterstock_239331664.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina  Italijos žmones Italijos Respublikos dienos proga.  

„Šiais metais šventė bus kitokia dėl COVID-19 pandemijos, kuri smarkiai smogė mūsų šalims. Tai išmėginimas mūsų sveikatos sistemoms, ekonomikos atsparumui ir žmonių bei valstybių tarpusavio solidarumui. Esu tikras, kad nacionalinių vyriausybių inovatyvūs sprendimai leis mums išspręsti pandemijos keliamus iššūkius, ir krizė mus sustiprins. Labai vertinu glaudų dialogą, kurį puoselėjame vystydami mūsų dvišalę partnerystę ir bendradarbiavimą regioninėse bei tarptautinėse organizacijose. Aš taip pat tvirtai tikiu mūsų bendromis pozicijomis ir pastangomis siekiant taikios ir saugios Europos ateities. Esu įsitikinęs, kad Lietuva ir Italija tęs glaudų bendradarbiavimą ES ir NATO“, – sakoma premjero sveikinime.