Premjeras sveikina JAV su Nepriklausomybės diena

Data

2017 07 04

Įvertinimas
0
JAV Lietuva shutterstock_253344223.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) federalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga sveikina JAV viceprezidentą Maiką Pensą ir visus šios šalies žmones.

„Lietuvos ir JAV partnerystė pasižymi glaudžiu bei intensyviu bendradarbiavimu, kurį nuosekliai stipriname. JAV yra strateginis mūsų valstybės sąjungininkas, su kuriuo Lietuvą sieja artimi ir draugiški ryšiai. Šiandien mūsų tikslas yra bendras – tai laisvės, demokratijos ir pagarbos pagrindinėms žmogaus teisėms užtikrinimas tiek Europos, tiek ir viso pasaulio bendruomenėse“, – sveikinimo kalboje sako premjeras S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad Lietuva vertina ir dėkoja JAV už paramą stiprinant mūsų šalies ir viso regiono saugumą, taip pat derinant pozicijas ir telkiant bendras pastangas užtikrinant tarptautinę taiką.

„Ilgalaikis JAV pažadas Lietuvos suverenumui ir nepriklausomybei sovietinių represijų metais niekada nebus pamirštas. Esame pasirengę išplėsti mūsų bendradarbiavimą technologijų, mokslo ir energetikos srityse, ypač – suskystintų gamtinių dujų tiekimu per Klaipėdoje esantį SGD terminalą. Viso to dėka turėsime galimybę dar labiau stiprinti ne tik dvišalį bendradarbiavimą, bet ir abiejų valstybių gyventojų tarpusavio ryšius“, – pažymėjo Ministras Pirmininkas S. Skvernelis.

Premjeras visiems JAV žmonėms linki gražios šiandienos šventės, o ateityje – visokeriopos sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, stiprybės bei kasdienės gerovės.