Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Kanadą Nacionalinės dienos proga

Data

2020 07 01

Įvertinimas
0
Kanada Lietuva shutterstock_385659064.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai sveikina Kanadą Nacionalinės dienos proga ir linki šios šalies žmonėms visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir gerovės.   

„Džiaugiuosi galėdamas šia proga išreikšti pasigėrėjimą puikiais mūsų šalių dvišaliais santykiais ir mūsų bendradarbiavimu Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Kanados vaidmuo išlaikant transatlantinę vienybę ir sanglaudą yra ypatingos svarbos. Jūsų šalies esminis indėlis užtikrinant Baltijos regiono saugumą, Jūsų pasaulinės pastangos apsaugoti daugiašališkumą, žmogaus teises ir žiniasklaidos laisvę yra labai vertinamos. Jos Ekscelencijos didžiai gerbiamos Julie Payette oficialus vizitas įkvėpė puoselėti mūsų šalių politinius, ekonominius ir kultūrinius saitus“, – sakoma premjero sveikinime.    

Vyriausybės vadovas išreiškė įsitikinimą, kad šalys ir toliau vaisingai bendradarbiaus. Būdamos bendramintės daugeliu svarbiausių klausimų, Lietuva ir Kanada gali toliau vienyti pastangas kovojant su dezinformacija, remiant tarptautinę taisyklėmis grindžiamą sistemą ir svarbiausia – stiprinant transatlantinį ryšį.