Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina naująjį Prancūzijos Vyriausybės vadovą

Data

2020 07 08

Įvertinimas
0
Prancūzija Lietuva shutterstock_246980749.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina naująjį Prancūzijos premjerą Jeaną Castex ir nuoširdžiai linki jam bei Vyriausybei visokeriopos sėkmės įgyvendinant Prancūzijai ir visai Europai svarbius siekius:

„Prancūzija yra svarbi Lietuvos partnerė, todėl esame suinteresuoti toliau stiprinti dialogą ir bendradarbiavimą visais be išimties dvišalio dialogo, europinio ir tarptautinio bendradarbiavimo klausimais. Esame pasirengę saugoti ir puoselėti europietiškas vertybes Europoje ir už jos ribų, siekti darnaus augimo, tarptautinės taikos ir stabilumo visur, kur galime. Prancūzijos vaidmuo šiais klausimais visada buvo itin svarbus, o Lietuva ir toliau bus patikima Jūsų partnerė.“

Pasak S. Skvernelio, Lietuva itin vertina vienybę ir solidarumą Europos Sąjungoje bei NATO. Jis nuoširdžiai padėkojo Prancūzijai už paramą NATO pastangoms užtikrinant Baltijos šalių saugumą ir gynybą. Premjeras pabrėžė, kad niekas kitas geriau nepademonstruoja solidarumo kaip praktinis bendradarbiavimas, todėl džiaugiamės, kad Prancūzija šią paramą parodo į Lietuvą šį mėnesį atsiųsdama 300 prancūzų karių kontingentą ir techniką.