Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina naująjį Vilniaus universiteto rektorių

Data

2020 04 01

Įvertinimas
0
photo_930179.jpgvu1.jpg

Ministras Pirmininkas sveikina gerbiamąjį profesorių Rimvydą Petrauską, kuris šiandien davė priesaiką  Vilniaus universitetui.

„Jūsų ilgametis ir reikšmingas darbas gerinant studijų kokybę, plėtojant mokslinę veiklą ir tarpkultūrinį bendradarbiavimą – puikus įrodymas, kad sėkmingai žengiate pasirinktuoju keliu ir siekiate aukščiausio meistriškumo. Jausdamas didelę pagarbą ir vertindamas Jūsų profesionalų darbą, sveikinu Jus, paskirtą Vilniaus universiteto rektoriumi. Tai pelnytas Jūsų įvertinimas ir universiteto bendruomenės suteikta atsakomybė.   Tegu neblėstanti energija, ištvermė ir sėkmė lydi Jus įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, puoselėjant akademinę bendruomenę ir rūpinantis universiteto klestėjimu!,” – sakoma premjero sveikinime.