Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Sakartvelą Nepriklausomybės dienos proga

Data

2020 05 26

Įvertinimas
0
Gruzija Lietuva shutterstock_269022728.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu sveikina Sakartvelo žmones Nepriklausomybės dienos proga.  

„Šiais metais šventė bus kitokia dėl COVID-19 pandemijos, kuri smarkiai smogė mums visiems. Tai išmėginimas mūsų šalių sveikatos sistemoms, ekonomikos atsparumui bei žmonių ir valstybių tarpusavio solidarumui. Vis dėl to, esu įsitikinęs, kad nacionalinių vyriausybių inovatyvūs sprendimai leis mums išspręsti pandemijos keliamus iššūkius, ir krizė mus sustiprins. Lietuva įsipareigojusi toliau remti Sakartvelo teritorinį vientisumą, suverenumą ir jo europinius bei euroatlantinius siekius. Mūsų šalys padėjo tvirtus abipusio bendradarbiavimo pamatus, mus vienija bendros vertybės ir interesai. Esame pasirengę tęsti sėkmingą dvišalį bendradarbiavimą ir padėti Sakartvelui žengti į Europos bendruomenę“, – sakoma premjero sveikinime.