Premjeras: užsienio bendrovės vis labiau tiki ir pasitiki Lietuva

Data

2018 10 23

Įvertinimas
1
_MG_6572 (002).jpg

Ministras Pirmininkas  Sauliaus Skvernelis lankėsi oficialiame UAB „Dovista“ gamyklos atidaryme Marijampolėje. Ši įmonė - langų ir lauko durų gamybos lyderė Šiaurės Europoje.

„Džiugu matyti, kad Lietuvoje įgyvendinti investiciniai projektai patenkina lūkesčius ir todėl vis dažniau matome jau įsisteigusių investuotojų plėtros projektus, būtent įmonė „Dovista“ tai patvirtina.  Planai tapti didžiausiu regiono darbdaviu ir plėsti darbuotojų skaičių iki 1 000 džiugina mus visus.  Ne tik lietuviams, bet ir užsienio bendrovėms rodomas pavyzdys, kaip stipriai galima tikėti ir pasitikėti Lietuva, jos galimybėmis ir žmonėmis“,- sakė Vyriausybės vadovas.

Daugiau kaip 5000 naujų darbo vietų ir beveik 40 tiesioginių užsienio investicijų per praėjusius metus iliustruoja Lietuvos atkaklumą, kryptingą Vyriausybės veiklą ir sėkmę kuriant verslo aplinką. Pasak premjero, Lietuvą ir Daniją išties sieja intensyvūs ir tvirti ekonominiai ryšiai. Danija yra aštunta valstybė pagal užsienio investicijas Lietuvoje.

„Dovista“ – langų ir lauko durų gamybos lyderė Šiaurės Europoje, įmonė priklauso Danijos kapitalo įmonių grupei „VKR Holding“, kurioje dirba daugiau nei 15000 darbuotojų 40 pasaulio šalių.