Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjero sudarytoje darbo grupėje – tik potvarkyje nurodyti asmenys

Data

2014 01 07

Įvertinimas
0

Atkreipiame dėmesį, kad šios dienos dienraščio „Respublika“ redakcijos skilties teiginys, apie kurį sukasi visas rašinys, kad „Premjero Algirdo Butkevičiaus sudarytoje darbo grupėje, sprendžiančioje Trakų istorinio nacionalinio parko planavimo problemas, dalyvauja ir korupcijos byloje figūruojantis buvęs trakų meras Vytautas Petkevičius“, yra netiesa.

2013 m. lapkričio 18 d. Ministro Pirmininko potvarkiu Nr. 327 sudarytoje darbo grupėje (žiūrėkite nuorodą: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=460074&p_tr2=2) jokio Vytauto Petkevičiaus nėra.

Trakų rajono savivaldybės taryba yra atsiuntusi Vyriausybės kanceliarijai raštą, kad į šią darbo grupę papildomai deleguoja dabartinį savivaldybės merą Vytautą Zaliecką. Artimiausiu metu darbo grupės sudėtis bus atitinkamai papildyta.

Stebina, kad „Respublikos“ dienraščio redakcijos skiltyje remiamasi nepatikrinta informacija ir taip skleidžiamos neteisingos žinios.