Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


S. Skvernelis pasveikino naująjį Sakartvelo premjerą

Data

2019 09 09

Įvertinimas
0
sakartvelo.png

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino naująjį Sakartvelo premjerą Giorgi‘ų Gakhariją ir palinkėjo sėkmės įgyvendinant šalies ateičiai svarbius tikslus bei uždavinius ir tam tikslui telkiant visuomenės ir žmonių paramą.

„Lietuva tvirtai remia Sakartvelo teritorinį vientisumą ir Jūsų šalies europinės bei transatlantinės integracijos siekius. Jau daug metų mūsų šalys glaudžiai bendradarbiauja šiais klausimais. Tikiu, kad šis bendradarbiavimas Jūsų šaliai siekiant narystės Europos Sąjungoje ir NATO tęsis“, – sakoma S. Skvernelio sveikinime.

Pasak  Lietuvos Vyriausybės vadovo, pastaraisiais metais mūsų šalių dialogas aukščiausiu ir kitais lygiais buvo itin intensyvus. S. Skvernelis įsitikinęs, kad jį pratęsime, kartu stiprinsime ir sėkmingą mūsų šalių bendradarbiavimą verslo, inovacijų ir kitose svarbiose srityse.