Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


S.Skvernelis pasveikino naująjį Suomijos premjerą

Data

2019 06 06

Įvertinimas
0
Suomija 1.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Lietuvos Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino naująjį Suomijos premjerą Antti Rinne ir palinkėjo visokeriopos sėkmės, išminties ir ryžto dirbant savo šalies ir visos Europos žmonių labui.

„Lietuva daug dėmesio skiria glaudžių santykių tarp mūsų šalių plėtrai bendradarbiaujant tiek dvišaliu pagrindu, tiek Šiaurės ir Baltijos šalių grupėje. Aš nuoširdžiai tikiu, kad Jūsų kadencijos metu Lietuva ir Suomija toliau drauge sieks stiprinti tarpusavio partnerystę.

Pasibaigus Europos Parlamento rinkimams Europos Sąjunga atsidūrė ties naujo politinio ciklo slenksčiu. Suomijos pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai vaidins svarų vaidmenį nustatant Europos Sąjungos ateities politikos prioritetus.

Lietuva pasirengusi būti patikimu Jūsų partneriu ir glaudžiai bendradarbiauti įgyvendinant piliečių lūkesčius, susijusius su stipria ir sėkminga Europos Sąjunga“, - rašoma premjero sveikinime.

S. Skvernelis šalies žmonėms palinkėjo pažangos ir klestėjimo.