S. Skvernelis pasveikino paskirtą Italijos premjerą

Data

2019 09 06

Įvertinimas
0
italy-1093076_1920.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino paskirtą Italijos premjerą Giuseppę Contę ir palinkėjo visokeriopos sėkmės, išminties ir ryžto dirbant šalies ir visos Europos žmonių labui.

„Mano Vyriausybė įsipareigoja drauge dirbti stiprinant glaudžią ir patikimą mūsų šalių partnerystę. Nuolat stiprėjantis ekonominis bendradarbiavimas, mūsų žmonių tarpusavio ryšiai ir intensyvūs kultūriniai mainai atveria mums naujas galimybes plėtoti dvišalius santykius“, – sakoma S. Skvernelio sveikinime.

Lietuva taip pat labai vertina Italijos indėlį užtikrinant NATO aljanso rytinės dalies saugumą, ypač vykdant NATO oro erdvės patruliavimo misiją Baltijos šalyse. Džiaugiamasi neseniai priimtu Italijos sprendimu prisijungti prie Lietuvos vadovaujamo Europos Sąjungos PESCO projekto dėl kibernetinio saugumo. S. Skvernelis yra įsitikinęs, kad Lietuva ir Italija ir toliau tęs solidarumu bei europietiškomis vertybėmis grindžiamą tarpusavio bendradarbiavimą tiek Europos Sąjungoje, tiek už jos ribų.

Vyriausybės vadovas pakvietė G. Contę apsilankyti Lietuvoje ateinančiais metais, kai bus švenčiamos 30-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinės, ir palinkėjo šaliai klestėjimo ir pažangos.