Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Trys veiksmų programos padės įsisavinti Lietuvos 2007-2013 m. ES struktūrinę paramą

Data

2005 12 14

Įvertinimas
0
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos parengtam nutarimo projektui, kuriame nustatoma, jog Lietuvos 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijai įgyvendinti bus rengiamos trys veiksmų programos: Žmonių išteklių plėtros, Ekonomikos augimo ir Sanglaudos skatinimo.

Už šių programų rengimą bus atsakinga Komisija Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijai rengti ir veiksmų programoms nustatyti. Minėta komisija kiekvienai veiksmų programai parengti sudarys darbo grupes iš Finansų, Aplinkos, Kultūros, Socialinės apsaugos ir darbo, Susisiekimo, Sveikatos apsaugos, Švietimo ir mokslo, Ūkio, Užsienio reikalų, Vidaus reikalų ir Žemės ūkio ministerijų, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Vyriausybės ir Žuvininkystės departamento prie Žemės ūkio ministerijos atstovų.

Be to, įgyvendinant partnerystės principą, darbo grupių veikloje bus kviečiami dalyvauti socialinių, ekonominių ir regioninių partnerių bei kitų suinteresuotų institucijų atstovai. Personalinė darbo grupių sudėtis bus tvirtinama finansų ministro įsakymu.

Vyriausybės nutarimas numato, kad gali būti sudaryti ir teminiai darbo grupės pogrupiai, kurie rengs ir teiks darbo grupei medžiagą, reikalingą veiksmų programos prioritetams nustatyti ir jos projektui parengti.

Žmonių išteklių plėtros, Ekonomikos augimo ir Sanglaudos skatinimo veiksmų programų projektus numatoma parengti iki 2006 m. gegužės 1 d.

2005-12-14