Valstybės atkūrimo šimtmečio „Ačiū“ atvirlaiškiai pasklis po visą Lietuvą

Data

2017 07 05

Įvertinimas
0
Aciu 06-07 (002).jpg

Liepos 6 d.  pasitinkant Valstybės atkūrimo šimtmetį „Ačiū“ kampanijos atvirlaiškiai pasklis po visą šalį. Gyventojai kviečiami prisiminti, kad Lietuvą kūrė ir tebekuria visi Lietuvos žmonės, tiek gyvenantys Lietuvoje, tiek užsienyje, ir padėkoti visiems, kurie prisidėjo kuriant Lietuvos sėkmės istoriją.

Šiemet Valstybės dieną giedosime „Tautišką Giesmę“ ant 100 Lietuvos piliakalnių, kuri apjungs visus pasaulio lietuvius. Taip pat vyks vienas iš kertinių Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektų – atvirlaiškių kampanija „Ačiū“, kuria siekiama paraginti žmones siųsti atvirukus valstybės ir jų gyvenime svarbiems žmonėms Lietuvoje ir užsienyje, padėkoti visiems, kurie prisidėjo kuriant Lietuvos sėkmės istoriją.

Liepos 6 d. Valstybės atkūrimo šimtmečio „Ačiū“ kampanijos atvirlaiškius bus galima rasti ant daugelio Lietuvos piliakalnių, kur bus giedama „Tautiška giesmė“. Valstybės atkūrimo šimtmečio komanda pasirūpins, kad užpildyti atvirlaiškiai ir įmesti į specialiai tam skirtas urnas pasiektų reikiamus adresatus.

Padėkos „Ačiū“ atvirlaiškius jau išsiuntė ir šalies vadovai. Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis juos dedikavo visiems Lietuvos žmonėms ir išsiuntė dviem tūkstančiam Lietuvos vietos bendruomenių.

Kiekvienas turime draugų, pažįstamų, svarbių žmonių, kuriems norėtume pasakyti „ačiū“ ir padėkoti už jų indėlį į mūsų šalies sėkmę. Kovo mėnesio pabaigoje startavusi Šimtmečio kampanija „Ačiū“ tą ir kviečia padaryti.

Penkiuose centriniuose Lietuvos paštuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – bus galima nemokamai pasiimti kampanijos „Ačiū“ atvirlaiškius. Užrašius sveikinimą, nurodžius gavėjo adresą ir atidavus atvirlaiškį pašto darbuotojui, minėtuose Lietuvos pašto skyriuose liepos 3–7 dienomis jis bus išsiųstas nemokamai.