Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė toliau griežtina kovą su šešėliu

Data

2018 12 19

Įvertinimas
0
Šešėlis žmogus darbas.jpg

Siekiant visuose sektoriuose toliau stiprinti kovą su šešėliu, Vyriausybė pasitarime suformulavo  konkrečius pavedimus atskiroms institucijoms.    

Iki 2019 metų  kovo 1 d. Valstybinei mokesčių inspekcijai, Valstybinei darbo inspekcijai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai, Policijos, departamentui, Muitinės departamentui, Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai pavesta priimti reikiamus sprendimus, reglamentuojančius bendrą šių institucijų atstovų veiklą. Šią veiklą visų pirma būtina efektyviau koordinuoti Rizikų analizės centre ir teritoriniuose Jungtinių operacijų centruose, išplečiant čia sutelktas kompetencijų sritis.

Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnyba, bendradarbiaujant su Valstybine mokesčių inspekcija, iki 2019 m. kovo 15 d. privalo  parengti ir pristatyti Vyriausybei išsamią skaitmenizuotos bendros turgaviečių apskaitos sistemos įgyvendinimo koncepciją. Būtina numatyti sąveikas su išmaniąja mokesčių administravimo sistema, įskaitant įgyvendinimo terminus ir kaštus, taip pat – įvertinti poveikį verslo administracinei naštai.  

Aplinkos, Socialinės apsaugos ir darbo bei  Finansų ministerijos iki 2019 m. vasario 15 d. turi parengti ir pateikti Vyriausybei būtinosios (privalomos) statybininko identifikacinės kortelės įdiegimo koncepciją. Turi būti nustatyta kortelės forma, turinys ir taikymo spektras, įvardinta ją administruojanti institucija, numatyti įgyvendinimo kaštai ir įgyvendinimo terminai.

Sveikatos ir  Finansų ministerijos iki 2018 m. gruodžio 19 d. įpareigotos sudaryti darbo grupę sveikatos priežiūros įstaigose teikimų reabilitacijos paslaugų reglamentavimui tobulinti. Siekiama sustiprinti nesąžiningo naudojimosi mokestinėmis lengvatomis prevenciją.

Visoms atsakingoms institucijoms pavesta iki 2019 m. vasario 15 d. pristatyti Vyriausybei tarpinius rezultatus.