Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybė toliau sieks mažinti biurokratizmą

Data

2006 12 13

Įvertinimas
0
Atsižvelgdama į nuolatinį piliečių nepasitenkinimą dėl valstybės institucijose vyraujančio biurokratizmo, Vyriausybė atnaujino Saulėlydžio komisijos veiklą. Sudaryta nuolatinė Valstybės valdymo sistemos tobulinimo komisija, kuriai vadovaus Vyriausybės kancleris Valdemaras Sarapinas ir patvirtini jos veiklos nuostatai.
Glaudžiai bendradarbiaujat su įvairiomis institucijomis, bus siekiama supaprastinti administracines procedūras ir sumažinti biurokratizmą, padidinti valstybės institucijų darbo kokybę bei pagerinti jų teikiamų paslaugų kokybę.
Vienas iš pagrindinių komisijos tikslų – optimizuoti valstybės valdymo sistemą, efektyviau panaudoti valstybės valdymui skiriamus žmogiškuosius ir finansinius išteklius.
Naujoji Saulėlydžio komisija taip pat nagrinės valstybės institucijų ir įstaigų, asociacijų ir kitų asmenų siūlymus dėl valstybės valdymo sistemos tobulinimo.
Komisiją sudaro Vidaus reikalų, Socialinės apsaugos ir darbo, Žemės ūkio, Teisingumo, Finansų, Ūkio ministerijų, Vyriausybės kanceliarijos, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Informacinės visuomenės plėtros komiteto, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Vilniaus apskrities, Vilniaus Universiteto, Mykolo Riomerio universiteto, Lietuvos laisvosios rinkos instituto atstovai.
Valstybės valdymo sistemos tobulinimo komisija ne rečiau kaip vieną kartą per pusę metų atsiskaitys Vyriausybei ir apie savo veiklą informuos visuomenę.

2006-12-13