Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje aptartas Vilniaus miesto pasirengimas pirmininkavimo ES renginiams

Data

2013 01 28

Įvertinimas
0

Šiandien Ministro Pirmininko tarnyboje buvo aptartas Vilniaus miesto pasirengimas liepos mėnesį prasidėsiančiam Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos (ES) Tarybai. Posėdyje dalyvavo Ministro Pirmininko kancleris Alminas Mačiulis, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, užsienio reikalų viceministras Vytautas Leškevičius ir kiti atsakingi pareigūnai.

Kancleris A. Mačiulis pažymėjo, kad Vilniui kaip pirmininkaujančios šalies sostinei teks didžiuliai iššūkiai: čia vyks įvairūs pirmininkavimo renginiai, konferencijos ir aukšto lygio susitikimai, tarp jų – lapkritį planuojamas ES Rytų partnerystės viršūnių susitikimas, į kurį ketina atvykti didžiųjų ES šalių vadovai. Premjero kanclerio teigimu, tai – išbandymai miesto infrastruktūrai, keliams, visuomeniniam transportui, aplinkos tvarkymui, reprezentacinei išvaizdai ir daugeliui kitų sričių.

Pokalbio dalyviai aptarė galimybes pagerinti Vilniaus gatvių, šaligatvių ir žaliųjų zonų būklę, esant poreikiui pakoreguoti viešojo transporto srautus. Vilniaus miesto meras A. Zuokas patikino, kad, nors ir esanti sunkioje finansinėje situacijoje, šalies sostinė tinkamai pasirengs pirmininkavimo renginiams ir užtikrins, jog miesto svečiams apsilankymas ir darbas Vilniuje paliktų tik gerus įspūdžius.

Susitikime taip pat buvo aptarti finansavimo šaltiniai, iš kurių bus skiriamos lėšos Vilniaus miesto infrastruktūrai ir aplinkai pagerinti.