Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybėje aptartos eismo saugumo stiprinimo priemonės

Data

2013 12 11

Įvertinimas
0

Šiandien Valstybinės eismo saugumo komisijos posėdyje, kuriam pirmininkavimo premjeras Algirdas Butkevičius, aptarta avaringumo situacija šalyje ir policijos vykdomos prevencinės priemonės, kurios dar intensyviau bus taikomos artėjančiu šventiniu laikotarpiu. Tai ir transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai, ir sustiprinta pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų kontrolė, taip pat tikrinant, ar naudojami atšvaitai ar kiti šviesą atspindintys elementai tamsiuoju paros metu.

Posėdžio metu Saugaus eismo eksperto garbės ženklu už aukštą profesinę kvalifikaciją, užkardant Kelių eismo taisyklių pažeidimus, užtikrinant viešąją tvarką, indėlį kuriant saugaus eismo sistemą apdovanoti Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Gintaras Aliksandravičius ir buvęs Kelių policijos vadovas Ramutis Olekas.

Komisijos posėdyje taip pat aptartas Valstybinės saugaus eismo plėtros 2014–2016 metų programos įgyvendinimo tarpinstitucinis veiklos planas.