Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovas lankysis Briuselyje

Data

2013 01 28

Įvertinimas
0

Rytoj Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius išvyksta trijų dienų vizito į Briuselį (Belgija). Antradienį premjeras Briuselyje susitiks su Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungos (ES) darbuotojais, apsilankys Briuselio debatų klube, kur kalbėsis apie naujosios Vyriausybės iššūkius ir artėjantį Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai.

Trečiadienį planuojami Vyriausybės vadovo susitikimai su Europos Komisijos nariu Guntheriu Oettingeriu, Europos Parlamento Pirmininku Martinu Schulzu, Europos socialistų partijos generaliniu sekretoriumi Achimu Postu.

Premjeras A. Butkevičius taip pat susitiks su ES Tarybos sekretoriato atstovais, Europos Komisijos vicepirmininku Olliu Rehnu, Europos Vadovų Tarybos Pirmininku Hermanu Van Rompuy. Vakare Ministrą Pirmininką priims Europos Komisijos (EK) Pirmininkas Jose Manuelis Barroso.

Ketvirtadienį Vyriausybės vadovas europines aktualijas ir pasirengimą pirmininkauti ES Tarybai darbo pusryčių metu aptars su EK nariu Algirdu Šemeta.

Briuselyje Premjeras A. Butkevičius taip pat pristatys pagrindines Vyriausybės veiklos kryptis, neatidėliotinus prioritetus, pirmininkavimo Tarybai planus ir pasiruošimo eigą.