Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žemdirbiai sulauks papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų

Data

2013 01 23

Įvertinimas
0

Vyriausybė posėdyje šiandien pritarė Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) parengtam nutarimo „Dėl 2012 metų papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų“ projektui skirti žemės ūkio veiklos subjektams 2012 metų papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų už pieną, gyvulius ir pasėlius.

Nors 2013 m. biudžete papildomoms nacionalinėms tiesioginėms išmokoms buvo numatyta 75 mln. litų, ŽŪM drauge su Finansų ministerija rado galimybę papildomoms nacionalinėms tiesioginėms išmokoms trūkstamas lėšas perskirstyti iš ŽŪM skirtų bendrųjų asignavimų. Taigi papildomoms nacionalinėms tiesioginėms išmokoms už 2012 metus ŽŪM išmokėta asignavimų suma sudarys 106 mln. litų – tiek pat, kiek ir praėjusiais metais.

Įsigaliojus šiam nutarimui, žemės ūkio ministro įsakymais bus patvirtinti papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų skyrimo tvarka ir dydžiai. Žemdirbius papildomos nacionalinės tiesioginės išmokos pasieks vasarį.